Nabídky práce

Datum: 15.05.2023

Pozice: uklízeč a uklízečka

Firma: Bartoň a Partner s.r.o.

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště, ul. Sokolovská

Firma Bartoň a Partner hledá zaměstnance na pozici uklízeč/ka. HPP vyhrazen pro osoby se zdravotním postižením. Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání. Úklid společných prostor, kanceláří, soc. zařízení. Pracovní doba pondělí až pátek od 14 hod. Nástup možný ihned.

Mzda: 12.975 Kč

Kontakt: Martin Dudák, tel.: 735 171 157

Datum: 27.04.2023

Pozice: Příprava výroby

Firma: JK Nástroje s.r.o.

Místo výkonu práce: Podolí

Společnost JK Nástroje s.r.o. z Podolí přijme do HPP pracovníka přípravy výroby – řezání materiálu, skladové hospodářství.

Požadujeme pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, technické vzdělání výhodou.

Nabízíme samostatnou práci na nových a moderních strojích v areálu v Podolí, flexibilní pracovní dobu, obědy zdarma, příspěvek na stravu a další firemní benefity. Práce je vhodná i pro osoby se ZTP nebo aktivní důchodce.

Kontakt: Ordelt 606 064 852

Datum: 23.02.2023

Pozice: Seřizovač vstřikolisů

Firma: FORMIKA Dolní Němčí

Místo výkonu práce: Dolní Němčí

Další informace: Společnost FORMIKA Dolní Němčí přijme pracovníka na pozici:
-    Seřizovač vstřikolisů s nástupním platem 35 000 Kč.
-    Pozice je vhodná i pro absolventy, které rádi zaučíme.
-    Dále přijmeme pracovníky na pozici lisař/lisařka a manipulant.
Nabízíme příspěvek na dopravu do místa pracoviště, příspěvek na stravu, zdravotní volno a další příplatky a benefity. Nástup možný ihned.
Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu ekonomika@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.

Kontakt: ekonomika@formika.cz. , telefon 572 693 771

« 1 2 3 4 5 6 10 15 19 »