Videogalerie

01. 03. 2014 - Fašank

Během sobotního fašankového odpoledne se do ulic Podolí vydala téměř padesátka masek všech věkových kategorií. Letošní fašankové veselí zaštítilo občanské sdružení Podolané pod vedením místostarosty obce, Ing. Jaromíra Hastíka, za vydatné pomoci Ženského pěveckého sborku Podolské Frišky. Ty se také letos ujaly šavlového tance, do kterého během odpoledne vtáhly také ostatní masky. Fašančáři se letos také představili se zbrusu novou šavlí, kterou pro tuto příležitost vytvořil místní kovář, Vítězslav Bobčík.

 

28. 02. 2014 - Dětský fašank

Během pátečního dopoledne se do ulic Podolí vydala v maskách necelá padesátka dětí z mateřské školy. Za doprovodu některých maminek a také ostatních dětí si připomněli, jaké to je slavit fašank a zazpívali si společně fašankové písničky, které se ve školce naučily s paní učitelkou Adélkou Jurákovou.

 

11. 02. 2014 - Karnevalové hravé cvičení pro děti a rodiče

V úterý podvečer se naplnila tělocvična Základní školy roztodivnými bytostmi. Do karnevalového reje se pustili šašci, čertík, pirát, kovboj, Šmoulinka, Sašetka, Sněhurka, králíček, Červená Karkulka a další malé i velké masky (mimochodem pochvalu si zaslouží i tatínci a maminky, všichni si také dali masky). Nejmenší děti, pro které byl karneval určený, ale i jejich rodiče tancovali, soutěžili a skákali v pytlích a karnevalový podvečer si náramně užili. Za odměnu na děti čekala tombola, mnoho dárků a také diplomy.

 

14. 01. 2014 - Hravé cvičení pro rodiče a děti

Odstartoval další – zimní cyklus hravého cvičení pro rodiče a děti od 1 do 4 let, který vede opět paní Jitka Králíková. Děti zde nejenom cvičí, ale také tancují, hrají na hudební nástroje, skáčí v pytlech či kreativně tvoří.

 
« 1 2 3 »

Archiv: