Videogalerie

07. 10. 2017 - Vítání nových občánků Podolí

V sobotu 7. 10. 2017 byli přivítáni noví občánci Podolí: Ivan Malina, Tobiáš Raclavský, Anděla Kollandová, Jonáš Pavlík, Liliana Májíčková, Kristof Breznai a Jonáš Kadlčík. Všem dětem i rodičům přejeme zdravý, šťastný a spojený život.

 

09. 09. 2017 - Podolané na Slavnostech vína - přímý vstup České televize

Přímý vstup České televize z Uherského Hradiště, kde zastihl Podolany v průvodu procházejícím Hradební ulicí.

 

28. 06. 2017 - Ukončení školního roku v první třídě ZŠ Podolí

Prváčci v ZŠ Podolí ve středu odpoledne ukázali svým rodičům a sourozencům, co všechno se naučili v první třídě a společně oslavili závěr školního roku.

 

11. 06. 2017 - Neregulovaná Olšava za Podolím

Většina toku řeky Olšavy byla regulována. Zbytek přirozeného neregulovaného koryta řeky Olšavy, který se nachází mezi obcemi Podolí a Míkovice, byl v roce 1999 vyhlášen přírodní památkou. Na březích roste vrba bílá, topol černý, trnovník akát, bez černý a popínavá dřevitá liána plamének plotní. Podmínky ke hnízdění tu nachází ledňáček říční, strakapoud malý, slavík obecný, moudivláček lužní, rákosník zpěvný, rehek zahradní, žluna zelená či hajní.

 

04. 06. 2017 - Den dětí

Letošní dětský den na hřišti ve Žlebě oživila ukázka agility a klauni Dva v kruhu.

 

05. 05. 2017 - Oslavná jízda k výročí 200 let patentování drezíny - zastávka v Podolí

Zastávka první ze čtyř etap oslavné jízdy k výročí 200 let od patentování drezíny.

 

05. 05. 2017 - Oslavná jízda k výročí 200 let patentování drezíny - Reportáž TVS

Zastávka oslavné jízdy k výročí drezíny v Podolí.

 

30. 04. 2017 - Stavění máje a pálení čarodějnic

I letos podolští chlapi společně postavili máj a zároveň se po hřišti ve Žlebě proháněly reje čarodějnic a čarodějů. Předvečer prvního máme tak společně v dobré náladě oslavili všichni bez rozdílu věku.

 

26. 04. 2017 - Beseda u cimbálu se senátorem Ivem Valentou v Podolí

Během středečního podvečera zorganizoval pan senátor Ivo Valenta besedu u cimbálu s muzikou Josefa Marečka. Na setkání opakovaně vyjádřil podporu odvolané starostce Janě Rýpalové a také poděkoval za zodpovědnou práci a velké nasazení stávající paní starostce Táni Perničkové. Vyzval také Podolany, aby se v co největší míře zúčastnili předčasných voleb do zastupitelstva obce v sobotu 20. května. V kulturním domě panovala velmi příjemná a přátelská atmosféra a podvečer si užili jak malí, tak ti starší:-)

 

17. 04. 2017 - Velikonoční obchůzka Podolských Sekáčů

I letos se vydala šestice Podolských Sekáčů s písničkou na obchůzku po kolegyních Podolských Friškách a také dalších ženách z Podolí.

 
« 1 2 »

Archiv: