Nabídky práce

Pozice: kuchař-ka

Firma: Vývařovna Uherský Brod

Místo výkonu práce: Uherský Brod

Další informace: Vývařovna v Uherském Brodě přijme kuchaře nebo kuchařku. Osmihodinová pracovní doba, nástupní plat 25000,- čistého. Nástup možný ihned.

Datum: 04.05.2018

Pozice: Seřizovač CNC

Firma: MESgroup Czech s.r.o.

Místo výkonu práce: ve Slavkově u Horního Němčí

Firma MESgroup Czech s.r.o. s provozovnou ve Slavkově u Horního Němčí příjme na HPP zaměstnance na pozice:

Seřizovač CNC soustruhů s náborovým příspěvkem 10 000 Kč

Seřizovač CNC fréz s náborovým příspěvkem 10 000 Kč

Obsluha CNC fréz s náborovým příspěvkem 10 000 Kč

Pracovnice dokončovacích prací

Nabízíme výborné platové ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou již od nástupu, práci v moderním čistém provozu v mladém kolektivu. Další firemní benefity jsou 3 dny volna navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na pracovní a životní jubilea, placená přestávka navíc, příspěvek na stravování, přesčasový bonus a mimořádné prémie na konci roku.

Kontakt: Luděk Jančář na tel.: 775 097 476

Datum: 20.04.2018

Pozice: kuchař-ka

Firma: Amfík Bukovina Popovice

Místo výkonu práce: Popovice

Amfík Bukovina Popovice hledá kuchaře – kuchařku na HPP nebo i brigádně.

Nabízí dobré platové podmínky, příp. možnost ubytování.

Kontakt: 602 511 494, info@amfikbukovina.cz.

« 1 6 10 11 12 13 14 15 16 17 19 »