Videogalerie

13. 12. 2003 - Jezdí celá dědina - Jak to probíhalo...

Slavnostnímu otevírání obchvatu obce Podolí předcházela recesistická akce, kterou uspořádaly okolní obce Podolí a Popovice. Té se zúčastnilo na 600 účastníků od nejmenších dětí až po pamětníky – velká část z nich přijela na vozítkách různého typu. Že o zábavu nebyla nouze se můžete přesvědčit na videu.

 

13. 12. 2003 - Jezdí celá dědina - Otevírání obchvatu obce Podolí - pohledem médií

Na konci roku 2003 se konečně otevřel silniční obchvat obce Podolí. Na dlouho očekávanou cestu se všichni těšili a tak také její otevření den předem patřičně oslavili obyvatelé přiléhajícího Podolí i Popovic recesistickou akcí, které se zúčastnilo na 600 účastníků od nejmenších dětí až po pamětníky. Na video se můžete podívat očima reportérů ČT a EF TV.

 

06. 12. 2003 - Mikulášská beseda u cimbálu

I v tomto roce připravila ČOS Sokol Podolí tradiční Mikulášskou Besedu u cimbálu s Mladými Burčáky. Kromě typické bohaté tomboly a „čertovských kopítek“ na večeři si všichni užili také rozverné čertovské vystoupení v podání Podolské chasy.

 

29. 11. 2003 - Vítání občánků

Během znovuobnoveného vítání občánků byli mezi občány Podolí přivítáni: Nátálie Hučková, Anna Smetanová. Martin Rathouzský, Kristýna Škrášková, Filip Šišák, Michal Fornůsek a Štěpánka Pechová.

 

18. 10. 2003 - Hody v Podolí - Beseda

Mladšími stárky byli Jakub Rýpal a Iva Kasperová, staršími Petr Smetana a Jana Kasperová.

 

18. 10. 2003 - Hody v Podolí - hodová obchůzka

Mladšími stárky byli Jakub Rýpal a Iva Kasperová, staršími Petr Smetana a Jana Kasperová.

 

Archiv: