Videogalerie

20. 12. 2017 - Vánoční besídka ZŠ Podolí

Pod vedením paní učitelky Jarmily Glumbíkové a Martiny Pernicové předvedly děti z 1. – 3. třídy krásné vánoční vystoupení pro rodiče a prarodiče.

 

20. 12. 2017 - Vánoční besídka MŠ Podolí

Pod vedením paní učitelky Renatky Křapové a Magdy Molnárové předvedly děti krásné vánoční vystoupení pro rodiče a prarodiče.

 

13. 12. 2017 - Česko zpívá koledy a Podolí zpívá také!

Letos podruhé se Podolí přidalo k akci regionálního Deníku – Česko zpívá koledy. Nejprve příjemný večer zahájily Friščata s Friškami a od 18 hodin už se zpívalo společně – stejně jako v celém Česku. Tím ale setkání u medoviny, svařáku a teplého čaje nekončilo. Vánoční atmosféru navodila také Martina Peřestá a závěrečná ohňová show skupiny Fuerza del Fuego přivedla více jako 150 diváků do varu. Kdo vydržel do konce, dostal od našich zastupitelů vtipnou PF-ku. A kdo vydrží do konce videa, ten se na ni můžet také podívat:-)

 

10. 12. 2017 - 23. Mikuášská beseda u cimbálu

Na letošní tradiční sokolské besedě u cimbálu již tradičně za doprovodu CM Mladí Burčáci zazpívaly Podolské Frišky a Friščata písně: Neseme vám koledu, Já su malá panenka, Banaha a Keď ta jasná hviezda.

 

25. 11. 2017 - Retroparty

Po loňské odmlce se letos uskutečníl 2. ročník RETROPARTY. Muzika ze starých desek a magnetofonových pásků hrála na přání posluchačů pod taktovkou DJ Martina Gerži od povečera v kulturním domě v Podolí.

 

11. 11. 2017 - Beseda s důchodci

Také letos pro místní seniory připravili zastupitelé a sociální komise pod vedením paní Miroslavy Velichové besedu s důchodci. V úvodu vystoupily se svým programem děti z MŠ a ZŠ. Následně pak starostka a místostarostka představili, na čem pracují a co se v Podolí chystá do dalších let. Pak už na seniory čekaly drobné dárky, výborná večeře, degustace mladých vín a v neposlední řadě dobrá zábava s písničkami při harmonice i u kláves.

 

07. 10. 2017 - Vítání nových občánků Podolí

V sobotu 7. 10. 2017 byli přivítáni noví občánci Podolí: Ivan Malina, Tobiáš Raclavský, Anděla Kollandová, Jonáš Pavlík, Liliana Májíčková, Kristof Breznai a Jonáš Kadlčík. Všem dětem i rodičům přejeme zdravý, šťastný a spojený život.

 

09. 09. 2017 - Podolané na Slavnostech vína - přímý vstup České televize

Přímý vstup České televize z Uherského Hradiště, kde zastihl Podolany v průvodu procházejícím Hradební ulicí.

 

28. 06. 2017 - Ukončení školního roku v první třídě ZŠ Podolí

Prváčci v ZŠ Podolí ve středu odpoledne ukázali svým rodičům a sourozencům, co všechno se naučili v první třídě a společně oslavili závěr školního roku.

 

11. 06. 2017 - Neregulovaná Olšava za Podolím

Většina toku řeky Olšavy byla regulována. Zbytek přirozeného neregulovaného koryta řeky Olšavy, který se nachází mezi obcemi Podolí a Míkovice, byl v roce 1999 vyhlášen přírodní památkou. Na březích roste vrba bílá, topol černý, trnovník akát, bez černý a popínavá dřevitá liána plamének plotní. Podmínky ke hnízdění tu nachází ledňáček říční, strakapoud malý, slavík obecný, moudivláček lužní, rákosník zpěvný, rehek zahradní, žluna zelená či hajní.

 
« 1 2 3 »

Archiv: